Usługi Transportowe

Oferujemy usługi transportowe i spedycyjne na terenie kraju oraz międzynarodowe. Odbieramy towar w każdym miejscu w kraju i przesyłamy go do wskazanego przez Państwa punktu rozładunku samochodami dostawczymi o dopuszczalnej masie całkowitej 3500 Kg, Ładowności do 1500 Kg (5 i 8 europalet) zabudowa sztywna oraz plandeka i objętości do 20m3. Oraz samochody do 12ton, posiadające przestrzeń ładunkową do 18euro palet o łącznej kubaturze do 50m3 i ładowności do 6ton. Samochody posiadają możliwość założenia plomb celnych. Firma posiada stosowne zabezpieczenia chroniące przewożone ładunki.

Zawsze mogą Pąństwo na nas liczyć. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę.

Oferujemy profesjonalne usługi transportowe oraz rzetelne podejście do powierzonych nam zadań. Z naszymi starannie dobranymi kierowcami i dysponentami zawsze mogą Państwo czuć się bezpiecznie.

W trosce o naszych klientów i sprostanie ich wymaganiom, oferujemy szeroki zakres własnego transportu jak i możemy zapewnić odpowiednio większy tabor, dzięki czemu każdy ładunek - duży, mały, przestrzenny, lekki czy ciężki - Każdy zostanie odpowiednio zabezpieczony i terminowo dostarczony na miejsce rozładunku. Wszystkie nasze samochody wyposażone są w system nawigacji satelitarnej dzięki czemu mamy możliwość ciągłej kontroli bieżącej lokalizacji samochodów. Oferta naszej firmy opiera się głównie na:
-Transporcie krajowym
-Transporcie międzynarodowym na terenie Unii Europejskiej

Oferujemy stałą i stabilną współpracę, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania stawiane przez konkurencyjny rynek.

Zapraszamy do współpracy!

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ