O Firmie

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 2007 roku. Wskład firmy wchodzi zespół zgranych ludzi posiadających bogate doświadczenie oraz gromadzoną latami wiedzę biznesową w zakresie prowadzonej przez nas działalności. Wieloletnie doświadczenie naszych kierowców, z którymi utrzymujemy nieustanny kontakt telefoniczny i systemowo-internetowy pozwala na profesionalnie, rzetelne i terminowe wykonanie usług.

Zaufanie, jakim nas Państwo do tej pory obdarzyli sprawiły, iż doskonale rozumiemy Wasze potrzeby jak i wymagania, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Naszą najlepszą wizytówką są zadowoleni klienci, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług.

Posiadamy doświadczenie w branży transportowej, wiemy co znaczy pewność, zaufanie, bezpieczeństwo oraz czas. Gwarantujemy dostawy ekspresowe oraz dedykowane. Firma wykonuje swoje usługi zgodnie z konwencją CMR i ubezpieczeniem OCP. Naszymi Partnerami są firmy o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym. Swoje usługi świadczymy w dogodnych dla Państwa cenach indywidualnie ustalanych dla każdego klienta jak i wykonywanej usługi. Oferujemy stałą i stabilną współpracę, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania stawiane przez konkurencyjny rynek.

Zapraszamy do współpracy!

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.

ZAMKNIJ